Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#1 2012-05-01 00:23:49

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Przedstaw Się

Jako, że trzeba się jakoś poznać, żeby móc działać lepiej i sprawniej... a nie ma zbytnio miejsca by to zrobić, założyłem ten wątek. Więc może zacznę. Nazywam się Arkadiusz Przychocki i mieszkam w Gdyni, pracuję oraz zajmuje się muzyką. Polityką interesuje się od 16 roku życia, a latek mam aktualnie 21. Moim największym marzeniem jest zobaczyć nową silną i odrodzoną Polskę. Największym idolem jest Józef Piłsudski .  Chcecie coś wiedzieć o mnie no to pytajcie, z chęcią odpowiem .

Offline

 

#2 2012-05-01 04:04:40

Alo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Mateusz, prawie 21 lat, mieszkam w Łodzi, ale chce to zmienić w najbliższym czasie. Moim największym marzeniem jest zwiedzenie wszystkich interesujących mnie miejsc, poznanie wielu kultur i wykorzystanie życia najlepiej jak się da. Myślę również o wyjeździe w ramach jakiegoś wolontariatu do jednego z krajów trzeciego świata.

Offline

 

#3 2012-05-01 07:29:30

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Nazywam się Agata Zajner, lat mam prawie 20. Mieszkam w Świętochłowicach, studiuję filologię rosyjską. Interesuję się japońską popkulturą, kulturą i językiem. Polityką tak na poważnie zajmuję się od niedawna, zwłaszcza polityką wschodu. Mam tu na myśli głównie Rosję i Putina. Moim marzeniem jest pojechać do Japonii, chciałabym także móc zwiedzić cały świat. Pragnę założyć rodzinę i uczynić ją szczęśliwą. W wolnym czasie słucham muzyki, oglądam anime, czytam mangę, interesuje mnie także rosyjska animacja, a ostatnimi czasy i historia. We własnym zakresie uczę się języka japońskiego.

Offline

 

#4 2012-05-01 14:40:24

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Witam nazywam sie Alan Jarocki lat 26, mieszkam w Rudzie Slaskiej. Obecnie pracuje ( gdzie tam 67), interesuje sie wszystkim po trochu. Polityka z jakies 8 tal, tzn patrze od tego czasu co sie wyprawia w tym kraju. Chcialbym zalozyc rodzine i godnie zyc w naszym kochanym kraju nie martwiac sie jak przezyc z miesica namiesicac..od tyle.

Offline

 

#5 2012-05-03 15:20:55

Thanatos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Witam! Nazywam się Wojtek, mam 18 lat. Mieszkam w Kornem (Pomorskie koło Kościerzyny), uczę się w liceum na biochemie (choć nie jestem przekonany do tego ze był to w 100% dobry wybór) Pewnie żaden ze mnie polityk ale chciałbym coś zmienić w tym chorym kraju i nie patrzeć jak to wszystko leci na pysk. Na studia wybieram sie na PG. Moim marzeniem jest by w Polsce dało sie normalnie żyć i bym nie musiał wyjeżdzać za granice za chlebem

Offline

 

#6 2012-05-03 21:34:10

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Witam. Nazywam się Marcin, lat 18. Mieszkam w Bartoszymlesie ( koło Kościerzyny, Gdańska). Chodzę z Wojtkiem do tej samej klasy, lecz nie uznaję mojego wyboru za pomyłkę. Jeśli chodzi o politykę, interesuję się nią od 15-16 roku życia. W przeciwieństwie do Was - drodzy forumowicze - najbardziej zajmuje mnie gra słowna i cały system manipulacyjny, zawarty w wypowiedziach zręcznego polityka. Chociaż, podobnie jak Wy chciałbym zmienić wiele w obecnym stanie państwa polskiego ponieważ jestem patriotą i - co najważniejsze - mieszkam tu. Jeśli chodzi o inne zainteresowania, to uprawiam jazdę konną i zajmuję się wczesnośredniowiecznym odtwórstwem historycznym. Lubię poznawać świat, łykając wszystkie informacje na wszystkie tematy.

Offline

 

#7 2012-05-05 19:06:12

libertus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przedstaw Się

Witam.Nazywam się Patryk.Mieszkam w Grodzisku Maz.
Uczę się w gimnazjum,mam 15 lat.
Zainteresowania - asg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cargofrigo.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl